

Установче коліно для металопластикових труб АРЕ ITALY 16Х1/2"
135 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Установче коліно для металопластикових труб АРЕ ITALY 16х1/2"
Установчі коліна з внутрішнім різьбленням були спроектовані та реалізовані для надання допомоги установнику, скорочуючи час на монтаж та збільшуючи характеристики стійкості в часі. Крім того, ця серія фітингів не вимагає спеціальних інструментів для монтажу. Стійкість кріплення між трубою та фітингом гарантується одночасною наявністю двох ущільнювальних кілець, розташованих у ялинці та особливою, протиковзною формою самої ялинки (у вигляді зубів пили). Кріплення труби відбувається за рахунок особливого виду пресування, що складається з радіального пресування, отриманого за рахунок загвинчування гайки, яка визначає стиск розрізаної оживальної частини навколо труби і осьового пресування, яке стискає кільце ущільнювача на корпусі. Подібна система пресування гарантує стійкість отриманого з'єднання будь-яких умов роботи. Крім того, працюючи на латуні в пресуванні, виключаються ризики виникнення мікротріщин. Наявність шайби з PTFE ізолює алюміній труби від фітингу латуні для уникнення виникнення корозійних ефектів.
Переваги установчих колін APE:
- Виняткова італійська якість, перевірена часом
- Простота монтажу
- Високі експлуатаційні властивості
- Герметичність та надійність з'єднання виключає ризик виникнення протікань
- Відсутність необхідності використання дорогого обладнання при їх монтажі
- Стійкість до зовнішнього впливу та перепадів температур, морозостійкість
Характеристики:
- Установче коліно АРЕ ITALY 16Х1/2"
- Країна виробник – Італія
- Виробник - APE Raccorderie
- Матеріал корпусу - нікельована латунь
- Діапазон температур: від -25°C до 120°C
- Робочий тиск 16 бар макс.
- Габарити: 1/2”х16 на 16 металопластикову трубу
- Вага нетто: 155г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APE |
| Діаметр різьблення першого торця | 1/2"В |
| Зовнішній діаметр | 15 мм |
| Матеріал муфти | Латунь |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 0.155 кг |
| З'єднання американка | Ні |
| Оцинкована муфта | Ні |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Вид муфти | Роз'ємна |
| Умовний прохід | 15 мм |
| Мінімальна температура робочого середовища | -25 град. |
| Максимальна температура робочого середовища | 120 град. |
| Робочий тиск | 16 бар |
- Ціна: 135 ₴


