



Муфта з внутрішнім різьбленням для металопластикових труб АРЕ ITALY 20Х1/2"
135 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Муфта з внутрішнім різьбленням для металопластикових труб АРЕ ITALY 20х1/2"
Муфти фірми АРЕ були спроектовані та реалізовані для надання допомоги установнику, скорочуючи час на монтаж і збільшуючи характеристики стійкості в часі. Крім того, ця серія фітингів не вимагає особливих інструментів для монтажу. Стійкість кріплення між трубою і фітингом гарантується одночасною наявністю двох ущільнювальних кілець, розташованих у ялинці, особливою протиковзною, формою самої ялинки (у формі зубів пили). Кріплення труби відбувається завдяки пресуванню, що складається з радіального пресування, отриманого завдяки загвинчуванню гайки. Така система пресування гарантує стійкість отриманого з'єднання в будь-яких умовах роботи. Крім того, працюючи на латуні в пресуванні, унеможливлюються ризики виникнення мікротріщин. Наявність шайби з PTFE ізолює алюміній труби від латуні фітинга для уникнення виникнення корозійних ефектів
Муфти фірми APE — призначені для з'єднання металопластикових труб (РЕХ-AL-PEX), під час монтажу систем водопостачання і опалення, і для з'єднання з іншими елементами системи (трубопровідної арматури), за допомогою трубної різі. Такі муфти мають обтискне кільце всередині.
Переваги нарізних муфт APE:
- Виняткова італійська якість, перевірена часом
- Простота монтажа
- Високі експлуатаційні властивості
- Герметичність і надійність з'єднання унеможливлює ризик виникнення протікання
- Немає потреби у використанні дорогого обладнання під час їхнього монтажу
- Стійкість до зовнішнього впливу та перепадів температур, морозостійкість
Характеристики:
- Муфта з внутрішнім різьбленням APE ITALY 20Х1/2"
- Країна-виробник — Італія
- Виробник — APE Raccorderie
- Матеріал корпусу — нікельована латунь
- Діапазон температур: від -25 °C до 120 °C
- Робочий тиск: 16 барів макс.
- Габарити: 20Х1/2" на 20 металопластикову трубу
- Вага нетто: 105 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APE |
| Діаметр різьблення першого торця | 1/2"В |
| Зовнішній діаметр | 15 мм |
| Матеріал муфти | Латунь |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 0.105 кг |
| З'єднання американка | Ні |
| Оцинкована муфта | Ні |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Вид муфти | Роз'ємна |
| Умовний прохід | 20 мм |
| Мінімальна температура робочого середовища | -25 град. |
| Максимальна температура робочого середовища | 120 град. |
| Робочий тиск | 16 бар |
- Ціна: 135 ₴


