

Кран кульовий повнопрохідний Itap IDEAL 1 1/4" НВ ручка-важіль (Італія) Кран кульовий Ø32
Кран кульовий Itap IDEAL 1 1/4" ручка-важіль
Нікельовані латунні кульові крани є запірною арматурою в інженерних системах. Призначені для швидкого та багаторазового перекриття потоку робочого середовища у системах домашнього водопостачання, опалення, установок кондиціювання та стиснутого повітря.
Кран Itap 1 1/4" зроблений з міцних, зносостійких матеріалів високого рівня якості. Використовується для перекриття потоку рідини або стисненого повітря в опалювальних системах та системах водопостачання житлових та нежитлових приміщень, а також при монтажі систем кондиціювання та систем із стисненим повітрям. Має підключення 1 1/4" дюйма. Якісні матеріали, з яких він виготовлений, забезпечують великий та безперебійний експлуатаційний термін. Кульовий кран оснащений зручною рукояткою червоного кольору.
Матеріали:
- Корпус кульового крана виготовлений методом гарячого пресування з латуні марки CW617N
- Куля - хромована латунь гарячого пресування CW617N
- Шток-латунь CW614N
- Кільця ущільнювальні штока - Viton (фторкаучук), NBR (нітрильний каучук)
- Ущільнення кулі - PTFE (Teflon) - тефлон.
- Ручка (важіль) - оцинкована та лакована сталь FЕ.P.04
Італійські повнопрохідні кульові крани Itap, - переваги:
- Простота конструкції, якісне складання
- Пропускна здатність – від 90 до 99% потоку (діаметр отвору в кульовому затворі практично збігається з внутрішнім діаметром трубопроводу)
- Практично відсутній гідравлічний опір
- Нікельоване покриття захищає кульові крани від вимивання цинку та появи корозії.
- Якісні кільця кранів забезпечують герметичність і стійкість до зносу.
- Кран використовується в системах з температурним режимом від -20 °C до +150 °C.
Характеристики:
- Виробник: Itap
- З'єднання: зовнішнє-внутрішнє різьблення
- Максимальний тиск: 30 Бар
- Розмір різьблення: 1 1/4" дюйма
- Умовний прохід: 32 мм
- Вага: 0,81 кг
- Країна-виробник: Італія

| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.81 кг |
| Виробник | ITAP |
| Максимальна робоча температура | 150 град. |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Максимальний робочий тиск | 30 бар |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Умовний прохід | 32 мм |
| Колір | Червоний |
| Робоче середовище | Вода, Пар, Пароводяна суміш, Неагресивне середовище |
| Покриття | Нікель |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| З'єднання американка | Ні |
| Привід | Ручний |
| Тип затвору | Кульовий |
| Ручний привід | Ручка важіль |
| Наявність фільтра | Ні |
| Тип підключення | внутрішня-зовнішня |
| Діаметр крана | 1 1/4" |
- Ціна: 900 ₴


