Рушникосушка електрична NAVIN Largo 500х800 Sensor (права) з таймером, чорний муар
5 300 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Рушникосушка електрична NAVIN Largo 500х800 Sensor (права) з таймером

Електрична сушарка для рушників Largo має колектори (стійки), виконані з профільної квадратної труби 30х30 мм, а горизонтальні перемички — зі стильних прямокутних трубок 50х10 мм, що надає моделі монументальності. Така конструкція також істотно збільшує площу нагріву й дозволяє не лише ефективно сушити текстиль, а й підвищити температуру повітря довкола рушникосушарки, перетворюючи її на додаткове джерело тепла в приміщенні.
Рушникосушка Largo 500х800 Sensor (колір — чорний муар; розташування шнура з вилкою — праворуч) від українського виробника NAVIN виготовлена з вуглецевої сталі, яка відрізняється високою якістю й міцністю. Модель має надійне порошкове покриття. Товщина стінки колекторів (стійок) і перемичок сушарки дорівнює 1,5 мм.
- Теплова потужність моделі - 168 Вт
- Робоча температура* - +50° C +/- 5°C
- Ступінь оборони - IP44
- Гарантія - 60 місяців.
Ви можете легко керувати потужністю рушникосушарки й додатково заощаджувати на енерговитратах, оскільки ця модель обладнана зручним і простим в налаштуванні сенсорним терморегулятором Sensor із вбудованою функцією таймера.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Navin |
| Країна виробник | Україна |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Потужність | 168 Вт |
| Робоча температура | 50 град. |
| Кількість секцій | 8 |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Колір | Чорний |
| Тип підключення | Правий |
| Товщина стінки колектора | 1.5 мм |
| Вага | 7.6 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 72 мм |
| Міжосьова відстань | 470 мм |
| Комплектація | |
| Кріплення | Так |
- Ціна: 5 300 ₴








