



Насос глибинний 3SKM-100 0.75 кВт VOEVODA (Poland) Водяний вихровий насос для води для свердловин
3 800 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос глибинний 3SKM-100 0.75 кВт VOEVODA (75мм)
Свердловинний насос VOEVODA 3SKM-100 - призначений для подачі чистої води зі свердловин, колодязів та відкритих водойм. Можливе використання насосів даної серії в системах автономного водопостачання будинків, поливу, дач та невеликих ферм. Завдяки простоті конструкції, ремонтопридатності при невеликій вартості відмінно зарекомендували себе на ринку України.
Технічна характеристика:
- Максимальна потужність: 750 W
- Напруга в мережі: 230 V
- Частота: 50 Hz
- Максимальний тиск: 45 m / 4.5 bar
- Максимальна продуктивність: 60 l/min
- Максимальна температура рідини: 35 °C
- Вага: 10 kg
- Діаметр насоса: 3″ / 76 mm
- Діаметр вихідного патрубка: 1″
- Кількість крильчаток: 1 (латунні)
ПЕРЕВАГИ:
- Безшумність у роботі;
- здатність підняти воду на висоту до 45 метрів;
- Діаметр насоса 76 мм;
- Є сертифікати якості європейського зразка;
- Крильчатка з латуні;
- Мідна обмотка, потужний мотор із термозахистом;
- Вал із нержавіючої сталі AISI 304;
- Обладнаний кабелем завдовжки 12 метрів у комплекті;
- Простий монтаж;
- Пусковий конденсатор (захист від перегріву) та теплове реле вбудовані в насос;
- Корпус та деталі насоса виробляється з нержавіючої сталі;
- Можна використовувати для організації водоспадів і фонтанів;
- Використовується для свердловин діаметр яких не менше 90 мм.
Придбати можна зателефонувавши за тел. +380 (66) 495 36 02
або оформивши замовлення до нашого інтернет магазину:
https://constructortepla.com.ua/ua/g87063371-nasosy-glubinnye
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VOEVODA |
| Країна виробник | Словенія |
| Максимальна пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Максимальна глибина занурення | 25 м |
| Перекачувані середи | Чиста вода, Технічна вода |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю, м | 12 |
| Діаметр роз'єму з'єднання (дюйм) | 1 |
| Діаметр насоса, мм (дюймів) | 76 мм |
| Матеріал обмотки статора: | Мідь |
| Максимальний напір (м): | 45 |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Вид насоса | Вихровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь AISI 304 |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴


