Гідроакумулятор з нержавіючої сталі Grandwater 24 літри горизонтальний
1 900 ₴
1 520 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гідроакумулятор з нержавійки 24 літри Grandwater горизонтальний
Гідроакумулятор нержавійка горизонтальний Grandwater 24 L для систем автономного водопостачання.
- Гідроакумулятор призначений для підтримки оптимального тиску в системі холодного та гарячого водопостачання і для запобігання гідравлічних ударів, які можуть викликати значні пошкодження в системі з довгим трубопроводом.
- Застосовується в системах водопостачання заміських будинків, дач, котеджів, в промисловості для автоматичної подачі води спільно з автоматичними агрегатами підтримки тиску, для зрошення городів і садів, для мийного обладнання та в системах протипожежної безпеки.
- Конструкція і гігієнічність використаних при виготовленні матеріалів дозволяють застосовувати гідроакумулятори, обладнані мембраною з натуральної гуми, в системах з питною водою.
- Забороняється використовувати гідроакумулятори на відкритому повітрі при температурі навколишнього середовища нижче +1°С.
Конструкція і принцип дії:
- Гідроакумулятор є сталевим посудиною, всередині якого знаходиться еластична мембрана в формі колби.
- Вона виготовлена з натуральної гуми або з високоякісної гуми марки ЕРDМ, або з бутилу і відповідає всім екологічним нормам.
- Горловина мембрани герметично з'єднується з допомогою фланцевого з'єднання з горловиною бака.
- На фланці є різьбовий штуцер для підключення до системи водопостачання.
- Простір між мембраною і внутрішньою порожниною судини заповнений повітрям під тиском, яке може регулюватися через клапан з ніпелем, який знаходиться на протилежному торці або вгорі.
- Оскільки вода контактує тільки з мембраною, тим самим виключається можливість корозії бака.
- Якщо в системі застосовується насос, який забезпечує тиск вище допустимого, потрібно встановити запобіжний клапан.
- Фланець з отвором призначений для кріплення мембрани і основного приєднання до магістралі.
- Гідроакумулятор спеціального технічного обслуговування не вимагає.
Переваги використання гідроакумулятора:
- Виконаний з нержавіючої сталі, що значно збільшує термін експлуатації.
- Накопичення води під постійним тиском, що дозволяє насосу включатися не відразу при витраті води з системи водопостачання, а лише по мірі зменшення кількості рідини (зменшення тиску) в гидроаккумуляторе.
- Захист системи водопостачання від гідроударів, що з'являються при перших включеннях насоса або при великій витраті води з системи водопостачання.
- Зміст резервного кількості води в системі водопостачання.
- Продовжує термін служби насосної техніки за рахунок зменшення частоти включень/виключень насоса.
- Виключений ризик забруднення питної води.
- Мінімальна потреба в підкачування повітря.
- Швидкий монтаж бака.
- Мембрану нескладно замінити.
- Довгий термін служби мембрани обумовлений відсутністю тертя мембрани про стінки бака.
- Насос та допоміжне обладнання можуть монтуватися на спеціальній площадці бака
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Об`єм | 24 л |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Товщина стінки бака | 1 мм |
| Мінімальний робочий тиск | 1 бар |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Мінімальна робоча температура | 10 град. |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Розташування гідроакумулятора | Горизонтальне (з ніжками) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | Dacia |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 265 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 520 ₴


