



Циркуляційний насос для систем опалення VODOMET VM 32-80/180 з кабелем (Словенія)
2 650 ₴
2 385 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циркуляційний насос VODOMET VM 32-80/180 з кабелем
Застосування:
Циркуляційний насос використовується для циркуляції води в системах опалення та гарячого водопостачання, а також в системах обігріву підлоги.
Опис:
Циркуляційний насос VODOMET має практично безшумну роботу та економне споживання електроенергії. У насосах з мокрим ротором відсутній сальник і торцеве ущільнення, які застосовується в звичайних насосах для ущільнення вала. Змащування підшипників вала і охолодження частин мотора здійснюється рідиною, яка перекачується. Робоче колесо, яке виготовленно з термостійкого композитного матеріалу, дає агрегату антикорозістійку стійкість.
Матеріали:
- Корпус насоса: чавун
- Робоче колесо: технополімер
- Вал: кераміка
- Підшипники: термографіт
Комлпектація:
- Насос
- Кабель (1 м)
- Інструкція з експлуатації і гарантія
Характеристики:
- Вид насоса: циркуляційний
- Максимальний напір: 8 м
- Пропускна спроможність: 9,6 (куб.м/год)
- Потужність: 220 Вт
- Напруга мережі: 220~240 В
- Частота: 50 Гц
- Ступінь захисту: IP44
- Кількість швидкостей: 3
- Якість води: Чиста
- Максимальна температура робочої рідини: 110℃
- Гарантійний термін: 12 міс
- Установка насоса: Горизонтальна/вертикальна
Продуктивність:
- Швидкість 1 – 40 л/хв
- Швидкість 2 – 103 л/хв
- Швидкість 3 – 160 л/хв
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Словенія |
| Виробник | VODOMET |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 8 м |
| Пропускна здатність | 9.6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 270 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр підключення, дюйм | 1 1/2"-2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 385 ₴


