



Насос глибинний 3SKM-100 0.75 кВт VODOMET Водяний вихровий насос для води для свердловин
3 750 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VO4007
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос глибинний для свердловин 3SKM-100 0.75 кВт VODOMET (75 мм)
Свердловинний насос VODOMET 3SKM-100 - призначений для подавання чистої води з свердловин, колодязів і відкритих вод. Можна використовувати насоси цієї серії в системах автономного водопостачання будинків, поліва, дач і малих ферм. Завдяки простоті конструкції, ремонтопридатності, при невеликій вартості відмінно зарекомендували себе на ринку України.
Переваги:
- Безшумність у роботі;
- Здатність підняти воду на висоту 45 метрів;
- Діаметр насоса 76 мм;
- Є сертифікати якості європейського зразка;
- Крильчтака з латуні;
- Мідна обмотка, потужний двигун з термозахистом;
- Вал з нержавіючої сталі AISI 304;
- Обладнаний кабелем завдовжки 12 метрів у комплекті;
- Простий монтаж;
- Пусковий конденсатор (захист від перегріву) і теплове реле вбудовані в насос;
- Корпус і деталі насосу виготовляються з нержавіючої сталі;
- Можна використовувати для організації водоспадів і фонтанів;
- Використовується для свердловин, діаметр яких становить не менше 90 мм.
Технічна характеристика:
- Максимальна потужність: 750 W
- Напруження в мережі: 230 V
- Частота: 50 Hz
- Максимальний тиск: 45 m / 4.5 bar
- Максимальна продуктивність: 60 l/min
- Максимальна температура рідини: 35 °C
- Вага: 12 kg
- Діаметр насоса: 3″ /76 mm
- Діаметр вихідних патрубок: 1″
- Кількість крильчаток: 1 (латуна)

Придбати можна зателефонувавши по тел. +38(066)4936022
або оформивши замовлення в наш інтернет магазині:
https://constructortepla.com.ua/ua/g87063371-nasosy-glubinnye
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VODOMET |
| Країна виробник | Словенія |
| Максимальна пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Максимальна глибина занурення | 25 м |
| Перекачувані середи | Чиста вода, Технічна вода |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю, м | 12 |
| Діаметр роз'єму з'єднання (дюйм) | 1 |
| Діаметр насоса, мм (дюймів) | 76 мм |
| Матеріал обмотки статора: | Мідь |
| Максимальний напір (м): | 45 |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Вид насоса | Вихровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь AISI 304 |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 750 ₴


