Рушникосушка чорна Terma Polska
Переваги сушки для рушників:
- Робочий тиск до 10 бар.
- Високий коефіцієнт тепловіддачі
- Універсальне та швидке підключення
Сушка для рушників має чотири підведення з різьбовими з'єднаннями 1/2” для підключення до системи гарячого водопостачання, комплектується чотирма кріпильними кронштейнами, заглушками 1/2” і краном Маєвського.
Сушка для рушників чорний Terma DOROTA - це водяний сушка для рушників для ванної кімнати, стійкою до корозії, що забезпечує виробу довговічність.
- Тип: Водяний
- Вигляд: Драбинка
- Колір: Чорний (metallic black)
- Оздоблення поверхні – порошкова фарба.
- Кількість секцій:16
- Вага: 9.10 кг
- Теплова потужність:433 W (75/65/20)
- Висота:96 см
- Ширина:50 см
- Ширина осьова:47 см
- Глибина:12 см
- Підведення води:нижнє
- Діаметр підключення: 1/2"
- Максимальна робоча температура, °С: 95
- Комплектація: Сушка для рушників, кріплення, дюбеля, заглушка, кран маєвського.
- Гарантія 96 місяців офіційної гарантії від виробника
- Країна виробник: Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terma |
| Країна виробник | Польща |
| Тип рушникосушки | Водяний |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Потужність | 433 Вт |
| Робоча температура | 95 град. |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Кількість секцій | 16 |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Колір | Чорний |
| Тип підключення | Нижня |
| Вага | 9.1 кг |
| Гарантійний термін | 96 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 960 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Міжосьова відстань | 470 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Комплектація | |
| Кран Маєвського | Так |
| Заглушка | Так |
| Кріплення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴


