Котел твердотопліновий тривалого горіння Neus-економ 24 кВт
Твердопаливні котли Neus-економ — — чудовий варіант якісного бюджетного твердопаливного котла. Це котли тривалого горіння зі сталевим теплообмінником.Розроблений для опалення житлових, виробничих, комерційних, державних споруд, де є індивідуальна система опалення (примусова або гравітаційна). Характеризується великою пачкою, що дає змогу завантажувати котел, на середньо калорійному паливі, не частіше 6-8 годин. Паливо можна використовувати з вологістю не більш ніж 50%. Ідеально підходить для використання такого палива, як велике різання дров, брикети, шматковий торф і вугілля різних фракцій.
Всі твердопаливні котли НЕУС мають типову конструкцію. Корпус котла має прямокутну форму. Матеріал використаний для виготовлення корпусу — жароміцна сталь. Також додатково, щоб уникнути тепловтрати, корпус ізольований товстим шаром ізоляційного матеріалу. НЕУС-ЭКОНОМ досить ергономічний — усі дверцята для експлуатації котла розміщені на передній панелі.
Експлуатація котла відбувається в такий спосіб: паливо завантажується на колосникову решітку через завантажувальні дверцята. Інтенсивність горіння залежить безпосередньо від темпів подавання повітря. Регулює цей процес механічний регулятор тяги. Для підтримки високого ККД продумана методика, за якої топічні гази перед виходом у димохід віддають своє тепло водяному контуру котла, який розташований по всьому периметру теплообмінника.
Переваги котла Neus-економ:
- Товщина сталі теплообмінника — 5 міліметрів;
- Високий ККД — 82%;
- Глибока містка топка;
- Чавунні лосники;
- Ефективний теплообмінник із двома полицями;
- Універсальний за використанням палива;
- Простота у використанні;
- Гарантія — 3 роки.
Технічні Характеристики Neus-економ:
|
Параметри |
Од.вим. |
Норма для котла Неус-Економ |
||||
|
Номінальна потужність котла |
кВт |
10 |
12 |
16 |
20 |
24 |
|
Орієнтовна опалювальна площа |
м2 |
100 |
120 |
160 |
200 |
240 |
|
Площа теплообмінника |
м2 |
0,8 |
1 |
1,3 |
1,6 |
2,1 |
|
Розміри топки: |
||||||
|
Глибина |
мм |
350 |
350 |
350 |
400 |
450 |
|
Ширина |
мм |
290 |
290 |
290 |
290 |
290 |
|
Об`єм |
дм3 |
47 |
40 |
45 |
69 |
84 |
|
Розміри завантажувальних дверцят: |
||||||
|
Висота |
мм |
250 |
250 |
250 |
250 |
250 |
|
Ширина |
мм |
250 |
250 |
250 |
250 |
250 |
|
Водяна ємність котла |
л |
33 |
35 |
43 |
50 |
55 |
|
Вага котла, без води |
кг |
110 |
130 |
150 |
165 |
175 |
|
Необхідна тяга топкових газів |
Па |
23-30 |
23-30 |
23-30 |
23-30 |
23-30 |
|
Рекомендована мінімальна температура води |
°C |
58 |
58 |
58 |
58 |
58 |
|
Максимальна температура води |
°C |
85 |
85 |
85 |
85 |
85 |
|
Номінальний (максимальний робочий) тиск води |
МПа |
0,15 |
0,15 |
0,15 |
0,15 |
0,15 |
|
Випробувальний тиск води, не більше |
МПа |
0,25 |
0,25 |
0,25 |
0,25 |
0,25 |
|
Приєднувальні (зовнішні) розміри борова |
мм |
127 |
159 |
159 |
159 |
159 |
|
Діаметр патрубків прямий і зворотної мережної води (Ду) |
мм |
40 |
40 |
40 |
40 |
40 |
|
Рекомендовані параметри димоходу: |
||||||
|
Внутрішній діаметр |
мм |
130 |
160 |
160 |
160 |
160 |
|
Діаметр штуцера під запобіжний клапан (Ду) |
мм |
15 |
15 |
15 |
15 |
15 |
|
Висота (мінімально допустима) |
м |
6 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
Приєднувальні (зовнішній діаметр) розміри борова |
мм |
127++ |
159 |
159 |
159 |
159 |
Габаритні розміри котла Neus-економ:
|
Параметри |
Од.вим. |
Норма для котла НЕУС-Економ |
|||
|
Габаритні розміри котла |
кВт |
12 |
16 |
20 |
24 |
|
B |
мм |
570(680) |
570(680) |
570(680) |
570(680) |
|
H |
мм |
930 |
980 |
1130 |
1180 |
|
H1 |
мм |
870 |
920 |
1070 |
1120 |
|
H2 |
мм |
730 |
780 |
930 |
980 |
|
L |
мм |
890 |
890 |
940 |
990 |

КОНСТРУКЦІЯ КОТЛА:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neus |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 175 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Брикети, Антрацит, Дрова, Торф, Тирса |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 86 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 55 л |
| Площа обігріву | 240 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Відкрита |
| Товщина сталі | 5 мм |
| Управління | Механічне |
| Колір | Синій |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Висота | 1180 мм |
| Глибина | 990 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 570 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Захист від замерзання | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Охолоджуючий контур | Ні |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Циркуляційний насос | Ні |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 85 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2.5 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 60 град. |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 1.5 бар |
- Ціна: 19 000 ₴





