Твердопаливний котел тривалого горіння Defro KDR 3 30 кВт (Польща)
Твердопаливні котли Defro поєднують в собі сучасний дизайн і високі технічні характеристики. Для виготовлення теплообмінника котла використовується високоякісна сталь товщиною 6 мм, що дозволяє забезпечити великий термін експлуатації обладнання. Котли на твердому паливі Defro мають кілька рівнів конвекційних каналів, розташованих вертикально, для отримання постійно високого рівня ККД (не менше 80%). Для підтримання чистоти водних колосників в котлі Defro передбачений спеціальний механічний скребок з педаллю управління.
Котли Defro KDR призначені для спалювання твердого палива середньої і великої фракції, в тому числі дров. Велика камера згоряння забезпечує тривалий час роботи котла. Котли працюють з використанням природної тяги повітря, а процес горіння не вимагає електрики. Кількість повітря, необхідного для процесу горіння, контролюється з допомогою відкидний заслінки в нижній дверцятах котла, яка може регулюватися вручну або за допомогою механічного термостата.
Теплообменник котла изготовлен из сертифицированной котельной стали толщиной 6 мм. Корпус изолирован минеральной ватой для снижения потерь тепла и безопасной эксплуатации котла. Модель оснащена механизмом очистки колосниковой решетки, что также значительно упрощает процесс обслуживания котла.
Преимущества котла:
- Фирменная гарантия 3 года на герметичность водяной рубашки и 2 года на исправную работу котла.
- Теплообменник котла выполнен из сертифици-рованной котельной стали /тип. P265GH/ толщиной 6 мм. Сварка швов осуществлена на роботизированных станках;
- Высокая эффективность котла (КПД до 81%) гарантирует эффективное сгорание топлива, высокую экономичность и экологичность горения;
- Регулировка скорости сгорания топлива при помощи механического термостата, регулирующего тягу (опция);
- Удобная педаль для механической прочистки водных колосников от золы;
- Котел подготовлен к монтажу системы механической подачи воздуха (опция);
- Большая камера для сжигания топлива делает процесс сжигания топлива более удобным.
Технические характеристики котлов Defro KDR 3

Основные размеры котлов Defro KDR 3

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defro |
| Країна виробник | Польща |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 404 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Кам'яне вугілля, Тирса, Торф, Дрова, Тріска |
| Гарантійний термін | 48 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 83 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 30 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 127 л |
| Площа обігріву | 300 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Тип топки | Відкрита |
| Товщина сталі | 6 мм |
| Управління | Механічне |
| Колір | Червоний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Висота | 1550 мм |
| Глибина | 1080 мм |
| Діаметр димоходу | 178 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 647 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Захист від замерзання | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Охолоджуючий контур | Ні |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Циркуляційний насос | Ні |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 65 град. |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.5 бар |
- Ціна: 71 600 ₴






