


Поверхневий відцентровий самовсмоктувальний насос TEKK HAUS JP 1350 Inox 1.35 кВт (Німеччина)
4 450 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поверхневий відцентровий самовсмоктувальний насос TEKK HAUS JP 1350 Inox 1.35кВт (Німеччина)
Галузь застосування:
Поверхневий відцентровий насос (самовсмоктувальний насос для колодязя) типу JP призначений для водопостачання будинків, присадибних ділянок, садів.
Насоси також можуть застосовуватися для:
- зрошення або поливу з ставків, річок, неглибоких свердловин, колодязів,
- подачі, перекачування, відкачування води з баків та резервуарів,
- відведення води із затоплених підвалів.
Насос може працювати в режимі самоусмоктування, наприклад: з неглибоких свердловин та колодязів, або в режимі забору води з відкритих резервуарів.
Насос гідрофор не повинен підключатись до системи центрального водопостачання.
Технічні характеристики:
- Максимальна потужність: 1350 W
- Напруга в мережі: 230 V
- Частота: 50 Hz
- Тиск (максимальний): 58 м / 5.8 bar
- Продуктивність (максимальна): 55 l/min
- Глибина всмоктування (максимальна): 8 m
- Температура рідини (максимальна): 35 °C
- Вага: 12.6 kg
- Діаметр вхідного патрубка: 1″
- Діаметр вихідного патрубка: 1″

Двигун:
- Асинхронний з короткозамкненим ротором, закритою конструкцією, із зовнішньою примусовою вентиляцією.
- Клас ізоляції: В
- Однофазне виконання
- Вбудований в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском
- Частота обертання: 2850 об/хв
Центробіжний насос JP 1350 INOX:
- Вал з нержавіючої сталі
- Болти, гайки, шайби з нержавіючої сталі
- Ротор з електротехнічної сталі високого класу з антикорозійним покриттям
- Статор з електротехнічної сталі високого класу з антикорозійним покриттям
- Механічне ущільнення із збільшеним ресурсом
- Захист від перегріву
- Високотемпературна обмотка статора, клас ізоляції F
- Підшипники зі збільшеним ресурсом
- Робоче колесо: нержавіюча сталь або PPE посилене скловолокном FE1520PW
- Кнопка увімкнення
- Високоякісне автоматичне фарбування
- Чавунні частини з антикорозійним покриттям, що наноситься методом електрофорезу.
- Насосна частина з нержавіючої сталі
- Кабель EPDM 1,6 м зі штекером
- Гарантія 2 роки!
Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(066)4936022
або оформивши замовлення в наш інтернет магазин:
https://constructortepla.com.ua/ua/g87747989-poverhnostnye-nasosy
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | TEKK HAUS |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 58 м |
| Пропускна здатність | 3.3 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 8 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1.6 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 450 ₴


