Зворотний клапан KARRO 1" В/В латунний шток
Зворотний клапан KARRO 1" дюйм латунний шток
Зворотний клапан KARRO відносять до типу захисної (іноді, залежно від конструктивного виконання, зворотний клапан можна віднести і до запобіжного типу) трубопровідної арматури. Зворотний клапан є запірним клапаном, який монтується на трубопровід для виключення руху потоку робочого середовища в зворотному нормальному напрямку. Зворотний потік середовища виникає зазвичай при відключенні насоса або аварії трубопроводу.
КОНСТРУКЦІЯ:

Характеристики:
- Матеріал корпусу: латунь
- Робоча температура: від -20 до +120°C
- Різьблення: Внутрішня - Внутрішня
- Умовний прохід: 25 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karro |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр різьблення другого торця | 1" |
| Діаметр різьблення першого торця | 1" |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Покриття | Латунь |
| Робоче середовище | Вода |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Тип клапана | Тарілчастий |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Умовний прохід | 25 мм |
| Функціональне призначення клапана | Зворотний клапан |
| Колір | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴


