

Гідроакумулятор нержавійка Forwater 100 л вертикальний (POLAND)
7 500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Гідроакумулятор нержавійка Forwater 100 л вертикальний (POLAND)
Вертикальний нержавіючий гідроакумулятор Forwater 100 має товщину стінки в 1 мм, що дозволяє йому добре витримувати стандартний тиск в системі. Даний пристрій забезпечує стабільну та плавну роботу насоса. Запасаючи у собі воду, він перешкоджає різкому включенню чи вимкненню насоса. До того ж, певний об'єм рідини він видає без необхідності включення насосного обладнання.
Для цього в гідроакумуляторі Forwater на 100 л є спеціальна мембрана з харчової гуми. Вона не виділяє в навколишній простір шкідливі речовини і має певну жорсткість. Така особливість дозволяє створювати необхідний опір рідини для стабільного тиску по трубах. Також гідроакумулятор деякий час забезпечує подачу води при відключенні світла.
Переваги:
- Підтримання тиску в системі ХВС;
- Матеріал корпусу бака - нержавіюча сталь;
- Захист від гідроудару;
- Використовуються як резервні ємності під час відключення електрики;
- Всередині знаходиться гумова мембрана (діафрагма, "груша") для накопичення води і повітря під тиском;
- Вертикальний тип бака.
Придбати можна зателефонувавши за телефоном +38(066)4953602
або оформивши замовлення в наш інтернет магазин:
https://constructortepla.com.ua/g87074203-gidroakkumulyatory-dlya-vody
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Forwater |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 10 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 1 бар |
| Об`єм | 100 л |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Розташування гідроакумулятора | Вертикальне (з ніжками) |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Товщина стінки бака | 1 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 870 мм |
| Діаметр | 450 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |
| Довжина | 450 мм |
- Ціна: 7 500 ₴


