Полотенцесушитель водяний (Сходи) 38 4х4 500/1800 нержавіюча сталь

- Діаметр підключення: - G 1/2"
- Матеріал: нержавіюча сталь AISI 304
- Країна-виробник: Україна
- Висота виробу: 180 см
- Ширина виробу: 50 см
Комплектація: полотенцесушитель - 1шт., комплект кріплень - 1шт., кран Маєвського - 1 шт., заглушка - 1шт
Опис: Рушникосушки зазвичай використовують для обігріву ванної кімнати, сушки рушників і інших текстильних матеріалів.
Полотенцесушитель водяний (Сходи) 38 4х4 500/1800 - класична драбинка, відповідна в дизайн практично будь-якої ванної кімнати. Надійний і строгий за формою полотенцесушитель перевірений часом, виготовляється понад 10 років.
СХОДИ 38 одна з найбільш продаваних моделей свого сегмента. Виготовлений рушникосушка з високоякісної європейської нержавіючої сталі марки AISI 304, прекрасно протистоїть корозії.
Полотенцесушитель можна також обладнати електричним ТЕН-ом, таким чином, перетворивши його з водяного в електричний полотенцесушитель або скомпонувати в комбінований полотенцесушитель.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Випробувальний тиск | 10 бар |
| Кількість секцій | 15 |
| Матеріал рушникосушки | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Робоча температура | 70 град. |
| Робочий тиск | 5 бар |
| Стан | Новий |
| Тип рушникосушки | Водяний |
| Товщина стінки колектора | 2 мм |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Виробник | Bavex |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 500 мм |
| Комплектація | |
| Заглушка | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Кріплення | Так |
- Ціна: 4 000 ₴



