


Бойлер непрямого нагрівання Tesy Modeco Ceramic 100l (праве під'єднання) Водонагрівач комбінований

Бойлер непрямого нагрівання Tesy Modeco Ceramic 100l
(праве під'єднання)
Водонагрівач Tesy Modeco Ceramic — це бойлер непрямого нагрівання з вбудованим електричним СУХИМ ТЕНом, що дає змогу нагрівати воду для гарячого водопостачання двома шляхами — стандартно, вбудованим електричним нагрівачем і непрямо — за допомогою джерела опалення або водонагрівання теплоносія. Косвованим джерелом нагрівання може слугувати — газовий, твердопаливний або електричний котел, сонячні геліосистеми, теплові насоси та інше обладнання. Цей вид нагрівання вважається найекономнішим і комфортнішим у споживанні.
Переваги моделі Tesy Modeco Ceramic
- Сухий ТЕН
- Вбудований високоефективний теплообмінник із вбудованим TURBOLATOR. Запатентоване рішення для швидкого нагрівання води через енергію з альтернативних джерел
- Додатковий отвір і втулка для встановлення датчика температури
- Спеціальний дизайн теплообмінника, який підсилює нагрівання всього об'єму води
- Можливість вибору між двома ступенями електроенергії
- INSUTECH Plus — власна технологія TESY для високоефективної ізоляції та надзвичайно низьких втрат тепла
- ПОРШНЕВИЙ ЕФЕКТ для контролю швидкості води, що надходить, і збільшення кількості гарячої води до 15%
- Захист від замерзання
- Склокерамічне покриття для захисту від корозії
- Плазмове дугове зварювання бака для води для збільшення терміну експлуатації
Характеристики бойлера Tesy Modeco Ceramic
- Чистий об'єм 96 L
- Номінальна потужність 2400 W
- Енергетичний клас B
- Діаметр 470 mm
- Час нагрівання Δt 45K (15 - 60 °C) 0:18 h:min
- Висота 0.985 m
- Ширина 0.470 m
- Глибина 0.496 m
- Термо кишеня x1 pieces
- Поверхня теплообмінника 0.7 m2
- Об'єм теплообмінника 3.2 L
- Безперервна витрата ГВС за ΔT 35 °C *60-80 °C 433 L/h
- Обмінна потужність у безперервному режимі *60-80 °C 18.5 kW
- Статичні втрати 48 W


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Потужність номінальна | 2.4 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Підключення до теплообмінника | праворуч |
| Стан | Новий |
| Площа теплообмінника: | 0.7 m2 |
| Обсяг змійовика | 3.2 L |
| Час нагріву T 45C (15 - 60 ℃) | 0:18 h:min |
| Максимальна потужність змійовика * 60-80 ℃ | 18.5 kW |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Прискорений нагрів | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 985 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 496 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 469 ₴


