


Циркуляційні насоси для систем опалення VODOMET VM 25-60/180 з гайками та кабелем (Словенія)
1 350 ₴
1 080 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VO0004
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циркуляційний насос VODOMET VM 25-60/180 з гайками та кабелем
Сфера застосування насоса VODOMET VM 25-60/180 – забезпечення примусової циркуляції теплоносія в малих і середніх циклах систем опалення будівель, зокрема, житлових будинків і приміщень промислового призначення, які мають невелику площу.
Системи опалення, промислові циркуляційні системи, системи подачі холодної води і системи кондиціонування.

- Корпус – чавун
- Корпус мотора – алюміній Захисний кожух ротора і кожух з нержавіючої сталі статора
- Обмотка статора - мідь
- Робоче колесо – пластиковий композит
- Зносостійкий керамічний вал на наполегливому керамічному підшипнику
Переваги:
- надійність;
- безшумна робота;
- низька ціна;
- стандартні монтажні розміри (взаємозамінність з насосами інших виробників);
- регульована швидкість обертання (три положення);
- економічність (низьке споживання електроенергії);
- перевірені і міцні конструкційні матеріали (нержавіюча сталь, чавун).
Ручне управління:
- Налаштування ступенів частоти обертання (3 ступені)
Комплект постачання:
- Насос
- Кабель
- Інструкція з монтажу та експлуатації
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VODOMET |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Країна виробник | Словенія |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 6 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Якість води | Чистий |
| Стан | Новий |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴


