

Конвектор електричний TESY CN 03 200 MIS (механіка, 2000 Вт) 16-24 m2
4 300 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: CN03 200 MIS F
Конвектор електричний TESY CN 03 200 MIS (механіка, 2000 Вт) 16-24 m²

Конвектор TESY CN 03 серії MIS робиться для внутрішнього ринку Європи. Це настінний нагрівач конвекторного типу з механічним керуванням і термостатом. У конвекторі використовується сучасний х-подібний нагрівальний елемент з алюмінієвими ребрами, який не сушить повітря й працює надійно й безшумно.
Основні переваги конвектора TESY CN 03 MIS
- Керувальний модуль: Терморегулятор і Вимикач вмикач вмик./вимк. забезпечують зручність під час експлуатації пристрою.
- Швидке та зручне опалення: Конвектори TESY спроектовані для прискореного теплообміну та циркуляції повітря в приміщенні через випромінювання інтенсивного потоку теплого повітря. Спеціальний алюмінієвий нагрівальний елемент у цих приладах запобігає сушінню повітря, забезпечує безшумну роботу та створює тепловий комфорт.
- Надзвичайно тонкий дизайн: Дизайн конвекторів TESY дає змогу вам зберегти максимальний життєвий простір. Всі конвектори TESY призначені для встановлення на стіну. Конвектори мають унікальний дизайн, а їхнє спеціальне встановлення забезпечує функцію "легке чищення".
- Безпека: Всі моделі обладнані пристроєм проти замерзання, захисним термостатом від перегрівання та вимикачем із підсвіткою. Ступінь захисту Конвекторів TESY — IP24, перша цифра «2» — ступінь захисту від твердих тіл (захист від контакту з пальцями руки людини та захист від невеликих твердих інорідних тіл діаметром понад 12 мм); друга цифра «4» — ступінь захисту від вологи (захист від бризок, що падають з усіх напрямків).
- Нагрівальні елементи: У конвекторах моделі CN03 встановлений Х-подібний цілісний нагрівальний елемент з алюмінієвим дифузором, що забезпечує безшумну роботу та не сушить повітря.
- Оптимальна конвекція
- Регульований термостат
- Можливість встановлення у ванну кімнату — захист від бризок IP24
- Функция „Защита от замерзания“
- Захист під час перекидання
- Захист від перегрівання
- Ключ із захисною кришкою
- Міцна металева конструкція
- Встановлення на підлозі
Технічні характеристики конвектора
Найменування — Конвектор TESY CN 03 200 MIS - 2000W
Термостат — механічний
Потужність — 2000 Вт
Монтаж настінний і підлоговий (у разі додаткової купівлі підлогових ніжок або коліс)
Номінальна напруга — 220 В/50 Гц
Ступінь захисту IP 24
Площа обігрівання до 24 м2
Розміри приладу (Ш*В*Г) 830х450х90 мм
Вага нетто 5,62 кг
Виробник — TESY — Болгарія
Гарантія — 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Рекомендована площа приміщення | 24 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Болгарія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| ТЕН конвектора | Закритий ТЕН |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Вага | 5.6 кг |
- Ціна: 4 300 ₴


