Гідроакумулятор Forwater 100 л нержавіюча сталь, Розширювальний бак
7 500 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Гідроакумулятор Forwater 100л нержавіюча сталь
Гідроакумулятор нержавіючий горизонтальний Forwater 100 L для систем автономного водопостачання
Галузь застосування:
Гідроакумулятор Forwater використовується для контролю постійного тиску в системі водопостачання, захищає насос від частого включення, збільшуючи ресурс роботи насоса. Знижує можливість появи гідроударів у системі, за відсутності напруги у мережі залишає запас води.
Мембрана бака виготовляється з нетоксичної гуми, придатна для господарсько-побутових потреб. Вона має достатню гнучкість для повного наповнення бака водою. Це забезпечує високу експлуатаційну якість приладу. Вода немає контакту зі стінками бака, лише з мембраною і фланцем.
Виготовлення корпусу гідроакумулятора Forwater на 100 л з нержавіючої сталі робить його термін служби надзвичайно великим. Даний сорт металу не схильний до корозії під дією води, конденсату на стінах та вогкості у приміщенні.
Конструктивні характеристики:
- Корпус із високоякісної нержавіючої сталі
- Мембрана з вулканізованої гуми
- Товщина стінок - 1 мм
Характеристики гідроакумулятора:
- Тип гідроакумулятора: з пневматичним накопичувачем
- Конструктивне виконання гідроакумулятора: мембранний
- Об'єм: 100 л
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- Товщина стінки бака: 1 мм.
- Мінімальний робочий тиск: 1 Бар
- Максимальний робочий тиск: 8 Бар
- Мінімальна робоча температура: +10℃
- Максимальна робоча температура: +100℃
- Спосіб встановлення: підлоговий
- Розташування гідроакумулятора: горизонтальне
- Діаметр виходу підключення гідроакумулятора: 1 дюйм
Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(066)4953602
або оформивши замовлення до нашого інтернет магазину:
https://constructortepla.com.ua/g87074203-gidroakkumulyatory-dlya-vody
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Forwater |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 10 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 1 бар |
| Об`єм | 100 л |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Розташування гідроакумулятора | Горизонтальне (з ніжками) |
| Стан | Новий |
| Товщина стінки бака | 1 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 470 мм |
| Діаметр | 470 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |
| Довжина | 740 мм |
- Ціна: 7 500 ₴


