
Гідроакумулятор IMERA АО 50 л (горизонтальний) Італія Оригінал Розширювальний бак для насосної станції
4 200 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AO 50
Гідроакумулятор Imera AO 50 літрів Італія
Гідроакумулятор (мембранний бак) для води IMERA AO 50 л запобігає насосу або помпу від частого включення, що сприяє збільшенню ресурсу насоса,призначений для підтримки постійного тиску в системі водопостачання, знижує ймовірність появи гідроударів у системі, при відключенні напруги в мережі видає свій запас води.
Баки Imera – перевірений в Україні, оригінальний італійський бренд. Серія АO – горизонтальні гідроакумулятори на ніжках. Застосовуються у складі насосних станцій або, як часто називають, гідрофор.

Конструкція гідроакумулятора IMERA AO 50:
- Конструкція гідроакумулятрорних баків IMERA AO 50 л влаштована так, що вода перебуває всередині мембрани і не стикається з повітрям і стінками бака, що не змінює властивостей рідини (води) і не викликає корозії самого бака.
- Повітря знаходиться навколо мембрани і накачується через ніпель розташований на сталевому корпусі бака.
- Мембрана притискається фланцем із приєднувальним патрубком.
- Груша (мембрана) виготовляється з харчового синтетичного каучуку EPDM найвищої якості, що дозволяє витримувати високі робочі параметри -10/+100 °С та робочий тиск до 16 атмосфер.
Характеристики:
- Виробник: Imera
- Країна виробник: Італія
- Використовується для насосних станцій, захисту від гідроударів.
- Мембрана: EPDM
- Виробник мембрани: SeFa
- Діаметр з'єднання: 1 дюйм
- Максимальний робочий тиск: 10 бар
- Попередній тиск: 1,5 бар
- Робоча температура: -10 ° С до +99 ° С
- Об'єм: 50 л
- Гарантія 12 місяців
Придбати можна зателефонувавши за телефоном +380 (66) 495 36 02
або оформивши замовлення в наш інтернет магазин:
https://constructortepla.com.ua/ua/g87074203-gidroakkumulyatory-dlya-vody
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Imera |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 1.5 бар |
| Об`єм | 50 л |
| Покриття | Емаль |
| Розташування гідроакумулятора | Горизонтальне (з ніжками) |
| Стан | Новий |
| Товщина стінки бака | 1 мм |
| Колір | Синій |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |
| Довжина | 585 мм |
- Ціна: 4 200 ₴


