



Шланг поливальний тришаровий Aquapulse Stream 5/8 30 м (Італія) Шланг для поливання

Шланг поливальний тришаровий Aquapulse Stream (Італія)
Шланг AQUASTREAM PULSE — підходить для всіх типів поливання. Він вирізняється жовтим кольором верхнього шару, який захищає виріб від сонячних променів. Під ним розташоване плетене текстильне зміцнення. Хрестове обплетення забезпечує гнучкість упродовж усього терміну експлуатації. Полівінілхлорид на внутрішньому боці запобігає появі нальоту, який засмічує отвір і заважає роботі. Діаметр 5/8" (15,8 мм) сприяє високій пропускній здатності та гарному напору води, що неабияк скорочує час поливальних робіт. Шланг для поливання (тришаровий) має компактні розміри в змотаному стані — його бухта 20, 30, 50 м. Він не займе багато місця в процесі зберігання й зручний для транспортування.

Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(066)4953602
або оформивши замовлення до нашого інтернет магазину:
https://constructortepla.com.ua/ua/g87541352-shlangi-polivochnye| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquapulse |
| Країна виробник | Італія |
| Армований шланг | Так |
| Діаметр | 15 мм |
| Діаметр шланга (") | 5/8" |
| Довжина | 30 м |
| Кількість шарів | 3 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Робочий тиск | 8 атм |
| Стан | Новий |
| Товщина стінки | 1.8 мм |
| Збільшення шланга при подачі води до | Немає |
| Колір | Жовтий |
- Ціна: 770 ₴


