Фекальний насос чавун з подрібнювачем Kenle WQD/P201 з поплавцем 2,6 кВт
Фекальний насос чавун з подрібнювачем Kenle WQD/P201 з поплавцем 2,6 кВт
Насос даної серії призначений для відкачування забруднених рідин, які можуть містити предмети побутового використання, відведення дощових стоків з підвалів, гаражів, водовідведення із затоплених земельних ділянок, відведення побутових стічних вод, відведення забруднених стоків в технологічних процесах, перекачування води на невеликих очисних спорудах.
Основні характеристики:
- потужність двигуна 2,6 кВт.
- продуктивність 20 м. куб/год.
- висота підйому (максимальний напір)- 7 м.
- діаметр патрубка - 50 мм.
- наявність ріжучого ножа — є.
- вага насоса — 18 кг.
- наявність поплавця — є.
Насосна частина:
- корпус насоса — чавун.
- кожух двигуна - чавун.
- обмотка двигуна - мідь.
- робоча крильчатка — чавун.
- вал двигуна — нержавійка SS 420.
- тип двигуна: асинхронний, з вбудованою термозахистом.
Умови застосування:
- максимальна температура перекачується рідини +40 С.
- розмір твердих часток: до 10мм.
- максимальний діаметр частинок в підвішеному стані 50 мм.
- глибина занурення під дзеркало води — до 7 м.
- Гарантія - 12 місяців!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Kenle |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 7 м |
| Пропускна здатність | 20 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Глибина до дзеркала води | 7 м |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 3 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 50 мм |
| Вага | 19 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Так |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 750 ₴










