Насос дренажно-фекальний Kenle WQD/P-233 з поплавцем 2,6 кВт
2 490 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Ф-11
Насос дренажно-фекальний Kenle WQD/P-233 з поплавцем 2,6 кВт
Насоси Kenle серії WQD призначені для відкачування брудної, використовується для відкачування вигрібних ям, ґрунтової та побутової води, осушення підвалів та свердловин, дренаж, виведення стічної води, що містить бруд та фекалії ,вод з басейнів та колодязів. Основна їхня відмінність від інших насосів - це можливість відкачувати рідини, що містять тверді та волокнисті речовини.
Має високу продуктивну, невибагливий в обслуговуванні, подає воду на великі відстані, може використовуватися для очищення невеликих водойм від мула. Чавунний корпус забезпечує захист від корозії. Має високу герметичність. Оснащений поплавцем для роботи в автоматичному режимі. Робоче колесо – чавун, вал із нержавіючої сталі. Хороша якість та доступна ціна.
Двигун:
- Корпус насоса: чавун з антикорозійною обробкою
- Обмотка: мідь.
- Робоче колесо: чавун.
- Ріжучий механізм: сталевий подрібнювач
- Тип двигуна: асинхронний, із вбудованим термозахистом
- клас нагрівальностійкості ізоляції F
- вбудований в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском
- напруга живлення: 220 В, 50 Гц
- режим роботи: тривалий.

Технічні характеристики:
- Потужність двигуна: 2,6 кВт;
- Продуктивність: 12,5 м.куб./год;
- Глибина опускання: 5 м;
- Довжина кабелю: 8 м;
- Ступінь захисту: IP68;
- Висота підйому (максимальний напір): 18 м;
- Діаметр патрубка: 50 мм 2'';
- Максимальна температура рідини, що перекачується: 40С;
- Загальна мінералізація води: трохи більше 1500г/м3;
- Розмір твердих частинок: до 10 мм;
- Вага: 15 кг.

Особливості:
- наявність ножа-подрібнювача
- металева крильчатка
- надійні гумові ущільнення
- висока продуктивність
- тривалий режим роботи
- надійність у роботі
- низький рівень шуму
- автоматичний поплавець
- високий клас електрозахисту насосного обладнання (IP68).

Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(066)4953602
або оформивши замовлення до нашого інтернет магазину:
https://constructortepla.com.ua/g87452781-drenazhno-fekalnye-nasosy
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenle |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 15 кг |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 25 мм |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 18 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 3 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Пропускна здатність | 12.5 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
- Ціна: 2 490 ₴








