Металопластикова труба APE 16х2,0 – виготовляється із зшитого поліетилену високої міцності, зшитого з силановому методом зшивання.
Металопластикова труба APE MULTYLAYER PE-ХВ/Al/PE-ХВ відповідає класам 1 - 2 - 4 і 5 стандарту UNI-EN ISO 21003 і DIN 4726, сертифікована DVGW, KIWA, KOMO. Гнучка металопластикова багатошарова труба використовується в системах холодного і гарячого водопостачання,теплої підлоги, так і в опаленні, в поливальних системах, а також - для транспортування питної води.
Італійська металопластикова труба АРЄ є багатошаровою конструкцією і складається з п'яти шарів:
- внутрішній шар - із зшитого поліетилену PE-XB з низьким коефіцієнтом шорсткості, що мінімізує втрати тиску, має підвищену температурну стійкість
- 2 клейових шару - складаються з високоякісного клейового складу з характеристиками надміцного зчеплення як з пластиком, так і з алюмінієм
- шар з алюмінію - шар виготовляють зі спеціальної фольги зшитою поздовжнім безперервним швом в середовищі інертного газу (TIG). Така зварювання є найбільш якісною і надійною, дозволяє одержати однакову міцність алюмінієвого шару в районі зварного шва, так і в будь-якому іншому місці
- наружный слой - из сшитого полиэтилена PE-XB - обеспечивает высокую прочность труб, способствует стойкости к механическим, температурным, и химическим воздействиям.
Металлопластиковая труба APE - преимущества:
- Стойкость к высоким температурам, перепадам давления (к гидроударам)
- Абсолютная гигиеничность, низкий уровень шума текущей воды, небольшой вес
- Металлопластиковые трубы не подвержены коррозии и ржавлению, а так же в них не происходит отложение солевых накоплений
- Обладает небольшой теплопроводностью, что снижает вероятность образования конденсата при перепаде температур
- Зручність монтажу: легко згинаються, зберігаючи при цьому свою форму, пластичні і довговічні
- Наявність алюмінієвого шару гарантує кисненепроникність, низький коефіцієнт лінійного розширення, стійкість до температури, збереження початкової форми (ефект пам'яті форми)

Продається виключно бухтами:
Бухта має 200 метрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APE |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Гарантійний термін | 50 років |
| Країна виробник | Італія |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Руйнівний тиск | 30 бар |
| Колір | Білий |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Область застосування труби | Для гарячого водопостачання, Для питної води, Для систем опалення, Для холодного водопостачання |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Товщина шару металу | 0.2 мм |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 110 град. |
| Коефіцієнт лінійного розширення | 0.025 мм/м*град |
| Шорсткість | 7 мм |
| Довжина бухти | 200 м |
| Перетин труби | Кругле |
| Об'єм води | 0.113 л/м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴/пог.м


